Fotograf Ślubny Stargard

Fotograf Ślubny Stargard

Fotograf ślubny Szczecin
Fotograf ślubny Szczecin

Fotol Marcin Oleksicki Fotografia ślubna Szczecin

Doświadczenie

Pierwsze zlecenie ślubne zrealizowałem w styczniu 2010 roku. Z roku na rok cieszę się coraz większym zaufaniem wśród przyszłych Par Młodych. Bardzo często zdarza się, że to dopiero początek naszej współpracy, w niedalekiej przyszłości zostaje zaproszony na chrzciny, komunie, sesje rodzinne. To ogromny zaszczyt być Waszym fotografem!

Kreatywność

Mimo, że za mną już setki sfotografowanych ślubów i wesel, każde kolejne to dla mnie nowe wyzwanie. Każda Para Młoda jest inna, staram się, żeby zdjęcia które otrzymają były wyjątkowe. Dobre zdjęcie to przede wszystkim ta wyjątkowa chwila zatrzymana w kadrze.

Elastyczność

Do wszystkich zleceń podchodzę indywidualnie, zarówno w kwestii cenowej jak i logistycznej. Posiadam oczywiście gotowe pakiety ofertowe, które są moją propozycją na fotografowanie Waszego dnia. Może to być też punkt wyjściowy do ostatecznej wersji planu dnia. Fotografuję w całym kraju, trzeba dojechać do innego miasta? Oczywiście, bez najmniejszego problemu. Plener wyjazdowy? Z miłą chęcią :) To ja jestem dla Was, nigdy odwrotnie!

Bezpieczeństwo

Podczas Waszego ślubu zawsze mam przy sobie dwa aparaty, z dwóch powodów: komfort pracy + bezpieczeństwo. Aparat to jedynie elektronika, która w każdej chwili może uleć awarii. Ślubu nie da się powtórzyć, dlatego fotografując dwoma aparatami mam ten komfort, że w przypadku awarii będę mógł dalej kontynuować swoją pracę. Bezpieczeństwo to również umowa, która jest niezbędnym elementem we współpracy ze mną.

Jakość

Fotografuję na najwyższej jakości sprzęcie. Dwa aparaty oraz różne obiektywy dające oczekiwane efekty końcowe. Para Młoda wszystkie zdjęcia (po obróbce w programie graficznym) otrzymuje na personalizowanym pendrivie w ekskluzywnym pudełku. Materiały takie jak pendrive czy fotoalbumy zamawiam u topowych i sprawdzonych producentów. Gwarantuję, że nawet po wielu latach otrzymane ode mnie materiały będą w doskonałym stanie.

Szybkość działania

Czas realizacji zlecenia to 10 tygodni. Aby sprostać wymaganiom klienta i zyskać na czasie, pierwotnie zdjęcia przekazuje w formie cyfrowej do pobrania z serwera. 

Pozytywne nastawienie

To ogromny zaszczyt być fotografem na Waszym ślubie. Obserwować wszystkie Wasze emocje związane z tym niezwykle ważnym dla Was dniu. Przez kilkanaście godzin będę częścią tego wydarzenia. Swoją osobowością postaram się sprawić, żebyście poczuli się przy mnie swobodnie, żebyście się poczuli swobodnie przed obiektywem! Z przyjemnością Was poznam, dlatego zapraszam Was na kawę i ciastko :)

fotograf slubny Szczecin

Fotol Marcin Oleksicki

Fotograf z zawodu i zamiłowania. Zacząłem pracę fotografa w 2010 roku i robię to do dzisiaj :) Zajmuję się nie tylko fotografią okolicznościową, robię też portrety, packshoty, fotografię 360 stopni, fotografuję nieruchomości, a także robię zdjęcia z drona. Do wszystkich zleceń podchodzę indywidualnie, zarówno w kwestii cenowej jak i logistycznej. Posiadam oczywiście gotowe pakiety ofertowe, które są moją propozycją na fotografowanie Waszego dnia. Może to być też punkt wyjściowy do ostatecznej wersji planu dnia. Zapraszam wszystkie przyszłe Pary Młode, które szukają fotografa ślubnego w Szczecinie lub okolicach. To ogromny zaszczyt być fotografem na Waszym ślubie. Obserwować wszystkie Wasze emocje związane z tym niezwykle ważnym dla Was dniu. Przez kilkanaście godzin będę częścią tego wydarzenia. Swoją osobowością postaram się sprawić, żebyście poczuli się przy mnie swobodnie, żebyście się poczuli swobodnie przed obiektywem!

Fotograf ślubny Szczecin
Fotograf ślubny Szczecin